e-mail 


WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ

przy Domu Pomocy Społecznej, 35-322 Rzeszów, ul. Załęska 7a
tel. (17) 857-87-55 e-mail:wtz.rzeszow@pro.onet.pl fax. (17) 786-30-78
Najlepiej przeglądać tą stronę przy następujących ustawieniach: monitor - rozdzielczość 1024x768; przeglądarka - strona kodowa ISO-8859-2, czcionka średnia!
siseth.com - sponsor naszej strony
www.wspierajiwybieraj.pl - Podkarpacka Ekonomia Społeczna
WYDARZENIA 2017


Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie, 16 listopada w tamtejszej Galerii uroczyście otworzyliśmy wystawę rzeźby Pani dr Krystyny Gawron oraz Tomasza Zduna pt. "Konfrontacje".

W środę 8 listopada w Filharmonii Podkarpackiej odbyła się bardzo miła dla nas uroczystość - gala wojewódzkiego etapu XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Sztuka Osób Niepełnosprawnych" organizowanego corocznie przez PFRON. W ramach etapu wojewódzkiego nasza uczestniczka Ela Zięba za pracę pt. "Nasze góry" zajęła II miejsce w kategorii Tkanina i aplikacja.

27 października ponownie wybraliśmy się do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie, tym razem na XI Podkarpackie Święto Niepełnosprawnych "Razem Piękniej".

Korzystając z pięknej pogody, 19 października wybraliśmy się na Lisią Górę i nad zalew na Wisłoku.

W dniach 12-13 października czworo naszych uczestników wraz z opiekunami wzięło udział w "II Bieszczadzkim Rajdzie Pieszym Mieszkańców DPS", zorganizowanym przez Dom Pomocy Społecznej w Moczarach.

26 września zadebiutowaliśmy na XV Festiwalu Twórczości Artystycznej Uczestników WTZ "I Ja potrafię być aktorem" w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie, na którym prezentowaliśmy przedstawienie "Rzecz o Warsztacie".

13 września delegacja uczestników i pracowników z naszego WTZ wzięła udział w Pikniku "Powitanie Jesieni o smaku kapusty z grochem" na terenie DPS w Lubzinie.

Zawodów sportowych ciąg dalszy - 12.09 wzięliśmy udział w II Podkarpackiej Olimpiadzie Sportowej Warsztatów Terapii Zajęciowej - Oleszyce 2017, zorganizowanej przez Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych "Razem" z Lubaczowa.

7 września uczestniczyliśmy w XIX Olimpiadzie dla Osób Niepełnosprawnych, zorganizowanej przez Caritas Diecezji Rzeszowskiej.

W dniu 30 sierpnia wybraliśmy się na XII Podkarpacki Festiwal Rekreacji i Zabawy "Pożegnanie lata"...

Początek wakacji i jeszcze jedna impreza - tym razem Impreza Rekreacyjno-Sportowa "Bieg bez barier", zorganizowana 4 lipca przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Przeworsku.

Dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych "Radość" w Dębicy, 22 czerwca wzięliśmy udział w XIV Regionalnym Spotkaniu Integracyjnym w Bobrowej Woli pt. "Zdrowie przez ruch".

W słoneczną sobotę, 20 maja wzięliśmy udział w II Sportowym Pikniku Rodzinnym, który odbył się w Centrum Natura 2000 w Budach Głogowskich.

Podobnie jak w roku poprzednim, zmagania sportowe rozpoczęliśmy wyjazdem do Sanoka, tym razem na II Wojewódzką Olimpiadę Osób Niepełnosprawnych.

W dniu 28 marca miało miejsce ważne dla nas wydarzenie - oficjalne przekazanie busa dla WTZ.

10 lutego w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Załęskiej obchodziliśmy XXV Światowy Dzień Chorego.Archiwum:
2006|2007|2008|2009|2010|2011|2012|2013|2014|2015
2016

góra strony
 
Autor Kamil Ryszka
  Copyright © by WTZ Rzeszów
góra strony