e-mail 


WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ

przy Domu Pomocy Społecznej, 35-322 Rzeszów, ul. Załęska 7a
tel. (17) 857-87-55 e-mail:wtz.rzeszow@pro.onet.pl fax. (17) 786-30-78
Najlepiej przeglądać tą stronę przy następujących ustawieniach: monitor - rozdzielczość 1024x768; przeglądarka - strona kodowa ISO-8859-2, czcionka średnia!
siseth.com - sponsor naszej strony
www.wspierajiwybieraj.pl - Podkarpacka Ekonomia Społeczna
WYDARZENIA 2018


21 grudnia zorganizowaliśmy wyjście do kina Helios w Galerii Rzeszów na film pt. "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda". I tym sympatycznym akcentem zakończyliśmy 2018 rok.

Tegoroczne Andrzejki dla społeczności naszego WTZ zorganizowaliśmy 27 listopada.

15 listopada na naszym obiekcie świętowaliśmy Jubileusz 25-lecia Domu Pomocy Społecznej.


W październiku doczekaliśmy się również dwodniowej wycieczki do Krosna i Rymanowa.

10 października po raz drugi wzięliśmy udział w cyklicznej imprezie - Festiwalu Twórczości Artystycznej Uczestników WTZ "I Ja potrafię być aktorem" w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie, na którym zaprezentowaliśmy przedstawienie "Cztery pory roku".

Pod koniec września - 21.09 wybraliśmy się do BWA w Rzeszowie na wystawę Międzynarodowe Triennale Malarstwa Regionu Karpat Srebrny Czworokąt, którego tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Przyszłość Europy – jedność w wielości”.

17 września wzięliśmy udział w "PODKARPACKIM FORUM NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ", które odbyło się w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

6 września uczestniczyliśmy w XX Olimpiadzie dla Osób Niepełnosprawnych, zorganizowanej przez Caritas Diecezji Rzeszowskiej.

Jeszcze przed przerwą wakacyjną - 22 czerwca wybraliśmy się na festiwal - Europejski Stadion Kultury, który odbywał się na Stadionie Miejskim w Rzeszowie.

16 czerwca uczestniczyliśmy w pikniku z okazji Międzynarodowego Dnia Archiwów.

W środę 13 czerwca wzięliśmy udział w uroczystości Jubileuszu 60-lecia Domu Pomocy Społecznej w Lubzinie.

8 maja we współpracy z Wydziałem Sztuki UR oraz prof. UR Markiem Olszyńskim zorganizowaliśmy wspólne warsztaty ceramiczne.

Dzięki uprzejmości Prezydenta Miasta Rzeszowa Pana Tadeusza Ferenca, 20 kwietnia mogliśmy bezpłatnie zwiedzić Podziemną Trasę Turystyczną.

10 kwietnia w naszym WTZ gościliśmy przedstawicieli miast z Ukrainy.

Marzec obfitował w Kiermasze Świąteczne - 7.03 i 21.03 na WSIiZ w Rzeszowie, natomiast 24.03 w C.H. Plaza Rzeszów.

W dniu12 lutego obchodziliśmy 26 Światowy Dzień Chorego.


Rok 2018 rozpoczęliśmy na sportowo - 29 stycznia w Dębicy Integracyjnym Turniejem Petanque La Molle oraz 8 lutego w Starej Wsi Turniejem Piłki Nożnej Halowej Osób Niepełnosprawnych.

Witamy w Nowym 2018 roku.
Powrót


góra strony
 
Autor Kamil Ryszka
  Copyright © by WTZ Rzeszów
góra strony